نسخه جدید وب‌سایت شرکت ساونگ در تاریخ یازدهم خرداد ۱۳۹۶ بر روی آدرس اینترنتی savang.com منتشر شد. از این پس می‌توانید آخرین مطالب و اخبار شرکت ساونگ را از وبلاگ ساونگ پیگیری کنید.

تیم ساونگ از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در حوزه فناوری اطلاعات آغاز کرد و در سال ۱۳۹۲ شرکت سیستم‌های پردازش داده ساونگ را تاسیس کرد و با نام تجاری ساونگ به فعالیت خود ادامه داد. شرکت ساونگ در طی سال‌های بعد علاوه بر انجام پروژه‌های متعدد سفارشی، توانست در واحد تحقیق و توسعه خود پروژه زیرساختی چارچوب وب پایتون را به انجام برساند که البته همواره درحال توسعه و ارتقاء و افزودن امکانات جدید بر روی این سیستم است. این سیستم در حال حاضر به عنوان زیرساخت و پایه محصولات و پروژه‌های شرکت شناخته می‌شود. همچنین در حوزه اپلیکیشن‌ها و بازی‌های تحت موبایل نیز پروژه‌هایی انجام شده و یا درحال توسعه است که اخبار مرتبط با آن‌ها نیز در وبلاگ ساونگ منتشر خواهد شد.

شرکت ساونگ همینک با توسعه فعالیت‌ها و سرویس‌های خود در حوزه راهکارهای وب، موبایل، تجارت الکترونیکی، دیجیتال مارکتینگ، کسب و کارهای نوپا، کسب و کارهای سنتی، طراحی بازی، هاستینگ پایتون و ثبت دامنه، پشتیبانی فنی و مشاوره فناوری اطلاعات درصدد است تا نقش مهم و تاثیرگذاری را در حوزه فناوری اطلاعات کشور داشته باشد و برای انجام این مهم، در حال توسعه محصولات و سرویس‌های اینترنتی جدید خود جهت کمک به مردم و کسب و کارها برای بهره‌مندی هرچه بیشتر از خدمات فناوری اطلاعات برای رسیدن به اهداف و مرتفع ساختن نیازهای خود است.