معرفی خدمات


بهینه سازی وب‌سایت و سئو

بهینه سازی وب‌سایت و سئو

بهینه‌سازی موتور جستجو (Search Engine Optimization)، به اختصار سئو (SEO)، یک روند مناسب برای بهبود رتبه یک وب‌سایت یا یک صفحه وب در نتایج یک موتور جستجو است. معمولا وب‌سایت‌هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدید کننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو بدست می‌آورند. سئو یک وب‌سایت شامل مولفه‌های زیادی است که توسط موتورهای جستجو بررسی و بازبینی می‌شود.

به عنوان یک بازاریاب محتوا، سئو به چگونگی کارکردن موتورهای جستجو و اینکه چه چیزی جستجو می‌شود رسیدگی می‌کند و همین‌طور کلمات کلیدی تایپ شده و اینکه کدام یک از موتورهای جستجو توسط مخاطبان مورد توجه قرار می‌گیرد را مورد بررسی قرار می‌دهد.

بهینه‌سازی وب سایت شامل توسعه مطالب موجود در خود سایت و اچ‌تی‌ام‌ال و برنامه‌نویسی و همچنین ارتباط بین کلمات‌کلیدی و حذف موانع مربوط به ایندکس کردن صفحات در موتور جستجو و همچنین افزایش تعداد لینک‌های ورودی از دیگر تاکتیک‌های سئو است. به طور کل سئو به معنی بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو است.

در صورتی که نیاز به خدمات بهینه‌سازی وب‌سایت و سئو دارید، جهت ثبت سفارش به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و یا با شماره تلفن‌ ساونگ تماس بگیرید.

درخواست خدمات