نسخه جدید وب‌سایت ساونگ در تاریخ یازدهم خرداد ۱۳۹۶ بر روی آدرس اینترنتی savang.com منتشر شد. از این پس می‌توانید آخرین مطالب و اخبار ساونگ را از وبلاگ ساونگ پیگیری کنید.

تیم ساونگ در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در حوزه فناوری اطلاعات آغاز کرد. ساونگ در طی سال‌های بعد علاوه بر انجام پروژه‌های متعدد سفارشی، توانست در واحد تحقیق و توسعه خود پروژه زیرساختی چارچوب وب پایتون را به انجام برساند که البته همواره درحال توسعه و ارتقاء و افزودن امکانات جدید بر روی این سیستم است. این سیستم در حال حاضر به عنوان زیرساخت و پایه محصولات و پروژه‌های ساونگ شناخته می‌شود. همچنین در حوزه اپلیکیشن‌ها و بازی‌های تحت موبایل نیز پروژه‌هایی انجام شده و یا درحال توسعه است که اخبار مرتبط با آن‌ها نیز در وبلاگ ساونگ منتشر خواهد شد.

ساونگ همینک با توسعه فعالیت‌ها و سرویس‌های خود در حوزه راهکارهای وب، موبایل، تجارت الکترونیکی، دیجیتال مارکتینگ، کسب و کارهای نوپا، کسب و کارهای سنتی، طراحی بازی، هاستینگ پایتون و ثبت دامنه، پشتیبانی فنی و مشاوره فناوری اطلاعات درصدد است تا نقش مهم و تاثیرگذاری را در حوزه فناوری اطلاعات کشور داشته باشد و برای انجام این مهم، در حال توسعه محصولات و سرویس‌های اینترنتی جدید خود جهت کمک به مردم و کسب و کارها برای بهره‌مندی هرچه بیشتر از خدمات فناوری اطلاعات برای رسیدن به اهداف و مرتفع ساختن نیازهای خود است.