خدمات ساونگ

ساونگ، ارائه دهنده راهکارهای وب، موبایل، تجارت الکترونیکی، دیجیتال مارکتینگ، کسب و کارهای نوپا، کسب و کارهای سنتی، طراحی بازی، هاستینگ پایتون و ثبت دامنه، پشتیبانی فنی و مشاوره فناوری اطلاعات.

راهکارهای وب

راهکارهای وب

تلاش ما در ساونگ بر این است تا اشخاص و کسب و کارها حضوری موفق و تاثیرگذار در عرصه وب داشته باشند. جهت انجام این مهم، ساونگ خدمات طراحی وب‌سایت‌های شرکتی و شخصی، برنامه‌نویسی سفارشی براساس نیازهای مشتری، طراحی قالب‌های سفارشی، پشتیبانی فنی و همچنین مشاوره در حوزه طراحی سایت را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

اطلاعات بیشتر


راهکارهای موبایل

راهکارهای موبایل

با گسترش و همه‌گیری گوشی‌های هوشمند و فناوری‌های اینترنت همراه، اپلیکیشن‌های موبایل نقش بسیار مهم و پررنگی در زندگی روزمره مردم دارند، و ورود به این عرصه به یکی از اقدامات کلیدی برای گسترش ارتباطات کسب و کارها با مردم و کاربران نهایی تبدیل شده است. بر این اساس ساونگ خدمات طراحی اپلیکیشن‌های Android و iOS، پشتیبانی فنی و همچنین مشاوره در حوزه اپلیکیشن‌های موبایل را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

اطلاعات بیشتر


تجارت الکترونیکی

تجارت الکترونیکی

تجارت الکترونیکی، فرایند خرید، فروش یا تبادل محصولات، خدمات و اطلاعات از طریق شبکه‌های کامپیوتری و اینترنت است. ساونگ نیز در این حوزه خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی، پشتیبانی فنی و همچنین مشاوره در حوزه تجارت الکترونیکی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

اطلاعات بیشتر


دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی برای کالاها و خدمات با استفاده از فناوری‌های دیجیتال و اینترنت است. ساونگ نیز در این حوزه خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ، تبلیغات کلیکی و بنرهای اینترنتی، بازاریابی محتوایی و همچنین مشاوره در حوزه دیجیتال مارکتینگ را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

اطلاعات بیشتر


کسب و کارهای نوپا

کسب و کارهای نوپا

کسب و کار نوپا یا استارت‌آپ یک سازمان موقت است که با هدف یافتن یک مدل کسب و کار تکرارپذیر و مقیاس‌پذیر بوجود آمده است. استارت‌آپ‌ها معمولا حول ایده‌های نوآورانه و خلاقانه بنا می‌شوند. ساونگ نیز در این حوزه خدمات برنامه‌نویسی سفارشی براساس ایده و نیاز استارت‌آپ‌ها، بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ برای استارت‌آپ‌ها، پشتیبانی فنی و همچنین مشاوره در حوزه کسب و کارهای نوپا را به استارت‌آپ‌ها ارائه می‌دهد.

اطلاعات بیشتر


کسب و کارهای سنتی

کسب و کارهای سنتی

گسترش فناوری‌های ارتباطی و اینترنت این امکان را برای کسب و کارها ایجاد کرده است تا بتوانند با مخاطبان و مشتریان خود به شکلی بهینه و سریع ارتباط برقرار کنند و انواع خدمات را به آن‌ها ارائه دهند. ساونگ نیز در این حوزه خدمات راه‌اندازی سیستم‌های ارتباط با مشتری، پشتیبانی، اتوماسیون، باشگاه مشتریان، سیستم‌های سفارشی براساس نیاز کسب و کار، پشتیبانی فنی و مشاوره در حوزه فناوری اطلاعات را به کسب و کارها ارائه می‌دهد.

اطلاعات بیشتر


طراحی بازی

طراحی بازی

امروزه صنعت بازی‌های رایانه‌ای در سطح جهانی به یکی از صنایع سودآور تبدیل شده است و افراد بسیاری را بر آن داشته تا دست به تولید بازی حتی برای تبلیغ کالاهای تجاری خود کنند. استودیو بازی سازی ساونگ نیز در این حوزه خدمات تولید بازی‌های تحت وب و موبایل، پشتیبانی فنی و مشاوره در حوزه طراحی بازی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

اطلاعات بیشتر


هاستینگ پایتون و ثبت دامنه

هاستینگ پایتون و ثبت دامنه

میزبانی وب یا وب هاستینگ به مفهوم فراهم ساختن فضایی است که کاربر می‌تواند فایل‌های وب‌سایت خود را در آن قرار دهد. با توجه به اینکه کلیه سرویس‌ها و محصولات ساونگ برپایه زبان پایتون تولید شده‌اند و به دلیل کمبود هاستینگ پایتون در کشور، ساونگ خدمات هاستینگ پایتون و همچنین ثبت انواع دامنه را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

اطلاعات بیشتر


پشتیبانی فنی

پشتیبانی فنی

پشتیبانی فنی یکی از مهمترین و کلیدی‌ترین خدماتی است که ساونگ به مشتریان خود ارائه می‌دهد. به دلیل تولید بومی تمام محصولات و سیستم‌ها توسط ساونگ و تسلط کامل بر نرم‌افزار، قادر خواهیم بود خدمات پشتیبانی واقعی و حرفه‌ای و همچنین خدمات سفارشی سازی را بر اساس نیازهای مشتری ارائه دهیم.

اطلاعات بیشتر


مشاوره فناوری اطلاعات

مشاوره فناوری اطلاعات

تلاش ما در ساونگ بر آن است تا بتوانیم خدمات مشاوره ای کارساز درحوزه فناوری اطلاعات، وب، موبایل، تجارت الکترونیکی، دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای نوپا برای دستیابی به اهدافشان ارائه دهیم. جهت ثبت درخواست مشاوره به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و یا با شماره تلفن‌ شرکت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر